Tvorba www stránek

MVP Praha 30.4.2016

Rozhodčí: Daines Beverley (NSW)

PSI

Třída štěňat

Rendez-vuez Ever After 22.12.2015 VN1
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Alvin Amazon Plácek pod Strání 1.12.2015 VN2
O: Dayton Dempsey Aratinga M: River Dance von der Ischlerbahn
Chov: Placek Jan Maj: Rubeš Pavel

Třída dorostu

Might and Magic Leawrey 1.10.2015 VN1
O: Elpaso Time To Wonder of Kassiopeia M: Kattelin Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Hradecká Jana

Třída mladých

Arin Anything More
7.3.2015 VD1
O: Etien Gold od Dennynky M: Dolce Vita New Marton
Chov: Hottmarová Věra Maj: Sotonová Jana

Mezitřída

Protector Most Majestic 11.01.2015 V1, CAC
O: Fridens Henry Ford M: Most Majestic Whoops!
Chov: Kriszta Kállay Maj: Součková Martina
Grand Black Redy Slapská alej 5.7.2014 V2, Res. CAC
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Red Sonja Modrý Iris
Chov: Fialová Dana Maj: Procházková Petra

Třída otevřená

Nyitramenti Mr. May 1.5.2014 V1, CAC
O: Köakói Terry Tramp M: Castle ́s Queen Coco Chanel
Chov: Balázsovits János Maj: Vetišková Dagmar
Champion Pardal z Asuanu 3.5.2012 V2, Res. CAC
O: Handsome Boy Ko-To-Ra M: Spirit of the Blues Silvello
Chov: Zemánková A. + H. Maj: Bočková Alena
Dayton Dempsey Aratinga 30.10.2010 VD3
O: Canón from Graslic Hills M: Venecia Live is Life of Kassiopea
Chov: Mecerová Petra Maj: Placek Jan

Třída šampionů

Goofy Gold od Dennynky
24.12.2011 V1, CAC, CACIB, BOS
O: Casanova z Josefovské pevnosti M: Cindy Gold od Dennynky
Chov: Setichovská Monika Maj: Bačinová Radka
Nicolaysen´s XXL Xantos 2.10.2014 V2, Res. CAC, Res. CACIB
O: Nicolaysen's Very Special Vero M: Nicolaysen's Piroschka Paprika
Chov: Nicolaysens A. + H. Maj: Váchová M. + Gogolínová J.
Morning Glory Ever After
21.5.2014 V3
O: Elshajo Armani Moon M: Harriet At Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Petrášková L. + Nováková L.
Fairmont Faitte Aratinga 14.03.2014 VD
O: Lancelot Sir vom Brüggener M: Dubuqué Deliqué Aratinga
Chov: Mecerová Petra Maj: Cerhová Kamila
Marracash Della Buca Delle Fate 25.4.2013 VD
O: Chantique Rupert Bear M: Dolce Vita
Chov: Riciardi Lisa Maj: Schulze Sylvia

Třída veteránů

Merlin Gold Nellago
10.8.2003 V1, BOV
O: Al Santy Zlatý Lotos M: Bára Black Nellago
Chov: Stiepanitzová Yveta Maj: Veverková Zuzana
Embers Leawrey 7.12.2006 V2
O: Aaronwell Antique Gold at Brilyn M: Blessed Jane Leawrey
Chov: Kucková Libuše Maj: Burdziková Martina
Sabres Blue Horny Vlčí žleb
30.10.2007 V3
O: Camelot Prince Noko Bohemia M: Hornes Blue Vlčí žleb
Chov: Matějek Josef Maj: Všetečková Jana

FENY

Třída štěňat

Rise and Shine Ever After 22.12.2015 VN1
O: Extremely Close to My Soul of Everblue M: Harriet at Ever After
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia
Abigail Aba Plácek pod strání 1.12.2015 N2
O: Dayton Dempsey Aratinga M: River Dance von der Ischlerbahn
Chov: Placek Jan Maj: Kopečková Jindřiška
Aisha Albany Plácek pod strání 1.12.2015 N3
O: Dayton Dempsey Aratinga M: River Dance von der Ischlerbahn
Chov: Placek Jan Maj: Kopečková Jindřiška

Třída mladých

Honey Happy Ronna Bohemia 5.5.2015 V1, CAJC
O: Elpaso Time to Wonder of Kassiopeia M: Gracious Goddness Ronna Bohemia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Náhlovská Eva
Tiramisu Uait Sibod 19.7.2015 V2
O: Niksend King of Life M: Eldvidzh Beautiful New Star
Chov: Britvina Elena Maj: Petrášková Lenka
Here I Am from River Agara
15.4.2015 V3
O: Bells z Jasmínových hor M: Etií Zlatá Džefinka z Dančí louky
Chov: Matoušková Tereza Maj: Podzimková Stanislava
Bijou Blue Princess Celestial Glamour 18.3.2015 VD
O: Kangasvuokon Merlin M: Polar Beauty Modrý Iris
Chov: Váchová Marcela Maj: Váchová Marcela

Mezitřída

Anima Elle Yaless Blue 11.7.2014 V1, CAC
O: Salsina Suprises Monsolana M: Grace Kelly Blues du Clos de Seawind
Chov: Brossmannová Jana Maj: Bočková Jitka

Třída otevřená

Vanilla Heat Modrý Iris 15.4.2012 V1, CAC, Res. CACIB
O: Ice Vision African Gold M: Eowyn Dafy Žabí tůně
Chov: Kratochvílová Miroslava Maj: Matějková Ivana
Fantastic Feebee Ronna Bohemia 24.10.2011 V2, Res. CAC
O: Especially For You De La Chapelle Aux Arbres M: Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
Chov: Náhlovská Eva Maj: Seligerová Zdeňka
Rhapsody in Gold von der Ischlerbahn 26.9.2013 V3
O: Xcalibur von der Ischlerbahn M: Lios Lady vom Brüggener-Land
Chov: Kirisits Joanne Maj: Placek Jan
Bonnie Gold Vorašif
20.4.2014 V4
O: Etien Gold od Dennynky M: Feebee z Jasmínových hor
Chov: Fišarová Věra Maj: Reslerová Jitka
Siobhan Noko Bohemia
VD
O: Nyitramenti Royal Gesture M: Birkmyre Morning Mist
Chov: Novák Jiří Maj: Červenka Miroslav

Třída šampionů

Marvalan Delightful Dream Kotora 28.3.2012 V1, CAC, CACIB, BOB
O: Romeo Ko-To-Ra M: Eilroy Black Velvet at Wicani
Chov: Nowakowska Martyna Maj: Zboralska Lucyna
Inola vom Adlerwappen 7.2.2012 V2, Res. CAC
O: Hokus-Pokus vom Adlerwappen M: Paddy's Pirouette vom Adlerwappen
Chov: Schulze Sylvia Maj: Schulze Sylvia
Clarity Amnis Rhei
2.4.2013 V3
O: Desperado du Clos de Seawind M: Sea Dreamer´s la Mer at Amnis Rhei
Chov: Petríkovi M. a M. Maj: Karolusová Petra

Třída veteránů

Wonderful Dream Windie of Kassiopeia 10.12.2006 V1
O: Roysta´s Earth Wind´n´ Fire M: Kaum zu Glauben Kimmie of Kassiopea
Chov: Eggert Ina Maj: Náhlovská Eva
Blind Date Ever After 1.12.2007 nedostavila se
O: Prince of Sunlight Quenchless Love M: Clue From Graslic Hills
Chov: Petrášková Lenka Maj: Nováková Lucia