Tvorba www stránek

Rok 2016

Rok 2016 pro nás bohužel z jistých důvodů nebyl nijak akční a tak jsem se rozhodla letošní historii chovatelské stanice napsat trochu jinak, než bylo doposud zvykem. Pár vzácných okamžiků ke zmínění se ale přeci jen našlo.

Rok 2015

V roce 2015 se do výstavních kruhů vrátila naše Saphirka, které se zde podařilo velice rychle získat svůj sedmý šampionát a to veterán šampiona České republiky. Neytiri taktéž nezahálela a na konto si připsala šampiona České republiky a šampiona ČMKU. V dubnu také Neytiri porodila blue merle chlapečka a tak naše chovatelská stanice odchovala svůj třetí vrh. Děkujeme všem, kteří s námi rok 2015 prožívali!

Rok 2014

Stejně jako když byl Saphirce jeden rok, tak i u Neytiri bylo toto období plné výstav a s radostí mohu říct, že úspěšných. Neytiri se zúčastnila letos šestnácti výstav u nás i v zahraničí a kromě jediné vyjímky (výborná bez pořadí na klubové výstavě) se vždy umístila na předních místech. Podařilo se jí získat titul junioršampion krásy a chybí jí už pouze jediný CAC z jiného roku, aby se stala i šampionkou krásy České republiky. Stejně jako její babička Saphirka nám dělá ohromnou radost! Celkově byl rok 2014 pro nás celkem pozitivním a pohodovým. Děkujeme všem našim blízkým, že byli jeho součástí a majitelům našich odchovů, že se o naše dětičky dobře starají!

Rok 2013

Rok 2013 jakoby byl ve znamení vnoučátek, Saphirka se stala opět babičkou a do rodiny přibyl další člen rodiny, jak jinak, než Saphirky vnoučátko Neytiri. Štěňátka z našeho říjnového vrhu "B" dospívala a některá se ukázala i na výstavách.

Rok 2012

Na začátku roku se zdálo, že rok 2012 nebude zrovna dle mých představ, ale nakonec se vše otočilo k dobrému. Saphirka porodila svá druhá štěňátka a zároveň se nám narodila naše první vnoučátka po Speedy z prvního vrhu.

Rok 2011

2011 byl rok plný skvělých i smutných nových zážitků. Z tohoto roku však nejraději vzpomínám na parádní výpravu do Anglie na Cruft´s show, které se zúčastnila i Speedy, fenka z našeho prvního vrhu.

Rok 2010

I rok 2010 spočívá spíše v duchu výstavních úspěchů. Tentokrát to jsou ale především úspěchy našich odchovů.

Rok 2009

Právoplatně za chovatelskou stanici jsme se mohli prohlásit až v roce 2009, kdy oficiálně vznikla chovatelská stanice Niarra a odchovali jsme naše první štěňátka.

Rok 2008

Tento rok byl rokem "výstavním", kdy naše zakladatelka Saphirka navštívila plno výstav v Česku i zahraničí a dokonce se stala i českou a slovenskou junioršampionkou krásy.

Rok 2007

Rok 2007 se stal rokem, kdy vše vypuklo. Naše rodina se rozrostla o první kolii, která se později stala zakladatelkou naší chovatelské stanice kolií.