Tvorba www stránek

Momentálně žádná štěňátka nemáme.

Další štěňátka po naší JCh., Ch. & Club. Ch. Ultimately Ever After plánujeme až na konec roku 2021.

V případě vážného zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat.

Odchov štěňátek v naší chovatelské stanici

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí do nových domovů nejdříve ve věku 8 týdnů. Jsou socializovaná, vymazlená nejen od nás, ale i od návštěv všeho věku, seznámena s ostatními psími členy rodiny a zvyklá na pobyt venku i v domě. V letním období odchováváme štěňátka v obytném domku na zahradě. V zimním období mají zařízené bydlení přímo u nás doma, a když už jsou větší, bereme je několikrát denně na pár minut na zahradu. Štěňátka řádně očkujeme a odčervujeme a necháváme prohlédnout veterinářem. Všechna štěňátka od nás jsou s průkazem původu a europasem, tedy jsou i čipovaná. Majitel dostane ke štěňátku také kupní smlouvu, kterou mu poskytneme k nahlédnutí ještě před samotným odběrem štěňátka.

 

Rezervace štěňátka

Vzhledem k tomu, že nám opravdu není lhostejné, komu svěříme životy našich milovaných štěňátek a také kvůli špatným zkušenostem se zájemci o štěňátka jak u nás, tak i u jiných chovatelů, jsme se rozhodli pozměnit systém rezervací na štěňátka z naší chovatelské stanice. Nechceme tím zájemce odradit, ale naopak chceme mít větší jistotu, že svěřujeme štěňátko do těch správných rukou. Štěňátka nemíváme často, a když už je na tento svět přivedeme, tak chceme, aby měla spokojený život a proto je pro nás výběr vhodných páníčků, se kterými budeme i nadále v kontaktu, velice důležitý!

Pokud máte tedy zájem o již narozené volné štěňátko, můžete si jej u nás zamluvit. Avšak k tomu, abychom štěňátko pro vás rezervovali, je zapotřebí uhradit zálohu ve výši poloviny ceny za štěně. Do zaplacení zálohy je štěňátko stále nabízeno jiným zájemcům. V případě, že zaplatíte zálohu a později si rezervaci rozmyslíte, tak Vám vrátíme polovinu zálohy, ovšem jen v případě, pokud odstoupení od koupě proběhne nejpozději tři týdny před předem stanoveným termínem odběru štěňátka. V případě, že si štěňátko rezervujete např. týden před odběrem, tak je záloha nevratná. Za zaplacenou zálohu od nás dostanete potvrzení.

Pokud máte zájem o štěňátka z plánovaného nebo očekávaného vrhu, budete zařazeni do seznamu zájemců o štěně. Zálohu splatíte až po narození štěňátek. Pokud si u nás zamluvíte ještě nenarozené štěňátko a později si odběr rozmyslíte, budeme rádi, když nás o tom budete informovat.

Pro zájemce o štěňátko od nás máme také připravený dotazník, který nám i vám pomůže vybrat to správné štěňátko právě pro vás. Dotazník najdete ZDE.

 

A na závěr ještě malé shrnutí, co všechno dostane nový majitel ke štěňátku z naší chovatelské stanice

  • Průkaz původu
  • Europas (očkovací průkaz), kde jsou zaznamenána všechna proběhlá očkování a odčervení
  • Kupní smlouvu, která slouží k ochraně všech tří stran – vaší, naší a štěňátka
  • Potvrzení o platbě
  • Doklad k čipu a informace k němu
  • Informace jak správně pečovat o štěňátko, jak a čím jej krmit a základní informace k výchově a výcviku
  • Dáreček a vhodné granulky pro první dny v novém domově

A v neposlední řadě také chovatelský servis, který vám kdykoliv rádi poskytneme v jakékoliv formě (rady, pomoc s výcvikem, úpravou srsti, vystavováním a mnoho dalšího).

 

Mimo jiné také nabízíme možnost spolumajitelství nadějných štěňátek z naší či jiné chovatelské stanice. Spolumajitelství je výhodné jak pro nás, tak i pro majitele u kterého pejsek bydlí. Pro více informací mne můžete kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..