Tvorba www stránek

Cruft's show 2020

Původně jsem plánovala, že napíši jen pár odstavců do novinek o naší letošní účasti na Cruft‘s show, ale letošní výlet do Anglie byl natolik výživný na zážitky, jak dobré, tak i špatné, že jsem se nakonec rozhodla o podrobnější popis celé naší cesty. Nevím, jestli je vůbec někdo, kdo si celý článek přečte, je dlouhý a já nejsem žádný spisovatel, ale jsem si jistá, že si ho za pár let moc ráda přečtu a zavzpomínám.

Chovatelé, pozor na podvodníka!!!

Každému správnému chovateli jistě záleží na tom, do jakých rukou svěří svá štěňátka. Ale dávejte si pozor, neboť na inzeráty nejen koliích štěňátek reaguje podvodník pan David Anděl! Více se dočtete v článku.

Cesta na Cruft´s 2011

Jo Cruft´s show, kéž bych se tam tak někdy mohla jet podívat. To jsem si říkala od té doby, co jsem zjistila, že tato výstava existuje. Absolutně jsem nepočítala s tím, že se tam někdy dostanu. No a ejhle! Speedynka, fenečka z našeho prvního vrhu, získala kvalifikaci na tuto výstavu a za pár měsíců už jel Nissan plný bab na ostrov zvaný Velká Británie. A já seděla v něm! Článek, který jsem napsala společně s další členkou této výpravy, Monikou Brucknerovou, si můžete přečíst zde.

Pořizujeme si psa

Toto téma bývá často plné sporů a odlišných názorů. Ráda bych uvedla, jaký názor mám na pořizování psů já a co bych doporučila těm, kteří o pořízení pejska teprve uvažují.

Jsem matka!

Velký okamžik pro mne i pro Saphirku - vyprávění o příchodu našich prvních štěňátek psaný z pohledu Saphirky.