Tvorba www stránek

Výsledky výstav - kolie dlouhosrstá

- 2017 -

(pro zobrazení konkrétních výsledků budete přesměrováni na webové stránky Collies World)

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
07.01.2017 NVP Brno Reslerová Jitka Gracious Goddess Ronna Bohemia
04.02.2017 DUO CACIB Brno Petkevica Beata (LV) Ingrid Bergman Classic Scots
05.02.2017 DUO CACIB Brno Korosz-Papp Judit (H) Most Majestic Protector
08.04.2017 NVP Ostrava Fiala Vladimír Happy Blue Star Fatranský Sen
15.04.2017 MVP Praha Matoušková Tereza Diana Gibsonova púšť
22.04.2017 MVP České Budějovice Matyáš Jaroslav (SK) Most Majestic Protector
06.05.2017 Klubová výstava Chropyně Joanna Hodges (GB) Born for Agara and African Gold
20.05.2017 MVP Litoměřice Řehánek Petr Boreas Gibsonova púšť
03.06.2017 Klubová výstava Humpolec Karen Mc. Devitt (IR) Born for Agara and African Gold
24.06.2017 MVP Brno Javorčík Vladimír (SK) Most Majestic Protector
01.07.2017 NVP Klatovy Gogolínová Jitka Most Majestic Protector
15.07.2017 NVP Mladá Boleslav Dolejšová Olga (CZ) Xclusiv Model vom Adlerwappen
12.08.2017 MVP Mladá Boleslav Leoš Jančík (CZ) Nicolaysen´s XXL Xantos
26.08.2017 Klubová výstava Ostrava Eva Eriksson (S) Dixi z Petřkovických strání
27.08.2017 Klubová výstava Ostrava Margaretha Carlsson (S) Harriet at Ever After
23.09.2017 NVP Brno Svobodová Mlada Honey Happy Ronna Bohemia
28.09.2017 SV Mladá Boleslav  Natalja Skalin (S) Enchantress Esmee of Nice Sunrise
07.10.2017 MVP České Budějovice Claudio de Giuliani (I) Clarity Amnis Rhei
04.11.2017 MVP Praha Fialová Dana Mgr. (CZ) ---
05.11.2017 MVP Praha Fiala Vladimír MVDr. (CZ) ---

- 2016 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
09.01.2016 NVP Brno Němečková Ivana Fixed Idea from River Agara
06.02.2016 DUO CACIB Brno Redlicka Anna (PL) Fixed Idea from River Agara
07.02.2016 DUO CACIB Brno Szabo Sandor (HU) Castle´s Queen Coco Chanel
09.04.2016 NVP Ostrava Ridarčíková Gabriela (SK) Lost and Found Ever After
23.04.2016 MVP České Budějovice  Kukla Ladislav Enchantress Esmee of Nice Sunrise
30.04.2016 MVP Praha Daines Beverley (NSW) Marvalan Delightful Dream Kotora
07.05.2016 Klubová výstava Chropyně Geoff Duffield (GB) Coca Cola Amnis Rhei
28.05.2016 MVP Litoměřice Francesco Cochetti (IT) Fixed Idea from River Agara
04.06.2016 Klubová výstava Humpolec István Székely (HU) Pixel Puzzle Ever After
05.06.2016 Klubová výstava Humpolec  Klaus Frankenberger (D) Fill Královský dar
11.06.2016 NVP Klatovy Reslerová Jitka Pixel Puzzle Ever After
18.06.2016 MVP Brno Halas Margolzata (PL) Fixed Idea from River Agara
16.07.2016 NVP Mladá Boleslav Matyáš Jaroslav Vanilla Heat Modrý Iris
13.08.2016 MVP Mladá Boleslav Kazlauskaite Ramune (LT) Nicolaysen´s XXL Xantos
20.08.2016 Klubová výstava Chropyně Tomas Rohlin (DK) Felly Dore Slapská alej
10.09.2016 Klubová výstava Ostrava Anna Kochan (PL) Pixel Puzzle Ever After
24.09.2016 NVP Brno Márová Petra Amber Firefly Mia Of Sitija
02.10.2016 SV Mladá Boleslav  Reslerová Jitka Gracious Goddess Ronna Bohemia
08.10.2016 MVP České Budějovice Mark Wibier (D) Amelli Lady Akelin
29.10.2016 MVP Praha Gogolínová Jitka Honey Happy Ronna Bohemia
30.10.2016 MVP Praha Svobodová Mlada Honey Happy Ronna Bohemia

- 2015 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
03.01.2015 NVP Brno Beradze Iuza Close & Closer to African Gold
07.02.2015 DUO CACIB Brno Król Piotr (PL) Goofy Gold od Dennynky
08.02.2015 DUO CACIB Brno Krinke Milan Harriet at Ever After
11.04.2015 NVP Ostrava Fialová Dana Diana Gold Chytrá Kráska
25.04.2015 MVP České Budějovice Bierwolf Hans (A) Zazziky Spice of African Gold
02.05.2015 MVP Praha Soukupová Monika Fixed Idea from River Agara
09.05.2015 Klubová výstava Chropyně Havelka Tibor (SK) Diana Gold Chytrá Kráska
23.05.2015 MVP Litoměřice Korózs-Papp Judit (HU) Rosegarden Yamaica Fever
30.05.2015 Klubová výstava Humpolec Kotuláš Miroslav (SK) Nyitramenti Mr. May
20.06.2015 NVP Klatovy Bregenzer Brigitte (A) Bonnie Gold Vorašif
27.06.2015 MVP Brno Kochan Anna (PL) Harriet at Ever After
18.07.2015 NVP Mladá Boleslav Fricke Claus - Peter (D) Nyitramenti Mr. May
22.08.2015 SV Ostrava Róbert Kotlár (H) Samantha Sue Zelené Tuje
29.08.2015 MVP Mladá Boleslav Halas Malgorzata (PL) Baisha Gold Vorašif
12.09.2015 Klubová výstava Chropyně Jitka Gogolínová Bonnie Gold Vorašif
19.09.2015 NVP Brno Havelka Tibor (SK) Arpad Gold Vorašif
10.10.2015 MVP České Budějovice Darko Korošec (SLO) Amore Gold Vorašif
31.10.2015 MVP Praha Fialová Dana Dark Sky from Graslic Hills
01.11.2015 MVP Praha Fiala Vladimír Cato Čin-Čin Pet
07.11.2015 KV Mladá Boleslav Didier Dupont (F) Castle´s Queen Coco Chanel
08.11.2015 KV Mladá Boleslav Michel Mocque (F) Inspire Black Du Clos De Seawind

- 2014 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
04.01.2014 NVP Brno Němečková Ivana Chanell Královský dar
22.02.2014 DUO CACIB Brno Korozs Papp Judit (H) Rosegarden Yamaica Fever
23.02.2014 DUO CACIB Brno Václavík Miroslav Giulia d´Or Lago Benea
12.04.2014 NVP Ostrava Ovesná Božena Diana Gold Chytrá kráska
26.04.2014 MVP České Budějovice Piskay Vladimír (SK) Amore Gold Vorašif
03.05.2014 MVP Praha Javorčík Vladimír (SK) Designed for Niarra African Gold
10.05.2014 Klubová výstava Chropyně Ing. Kotuláš Miroslav DaDa Beautiful from Graslic Hills
24.05.2014 MVP Litoměřice Ubrová Libuše Born for Agara and African Gold
07.06.2014 Klubová výstava Řepeč Svobodová Mlada Gracious Goddess Ronna Bohemia
21.06.2014 MVP Brno Javorčík Vladimír (SK) Designed for Niarra African Gold
28.06.2014 NVP Klatovy Beradze Iuza Zazziky Spice of African Gold
19.07.2014 NVP Mladá Boleslav Ovesná Božena Elegant Marbled Lady from River Agara
30.08.2014 MVP Mladá Boleslav Chwalibóg Elzbieta (PL) Giulia d´Or Lago Benea
13.09.2014 Klubová výstava Chropyně Kochan Anna (PL) Giulia d´Or Lago Benea
20.09.2014 MVP České Budějovice Beradze Iuza Born for Agara and African Gold
27.09.2014 NVP Brno Kováčová Angela (SK) Dark Sky from Graslic Hills
23.10.2014 Evropská výstava Brno Fialová Dana Nyitramenti Eusebio
24.10.2014 NVP Brno Svobodová Mlada Just for Fun Fridens
25.10.2014 Speciální výstava Olomouc Korna Dina (EST) Ask An Answer from River Agara
01.11.2014 MVP Praha Krinke Milan Born for Agara and African Gold
02.11.2014 MVP Praha Piskay Vladimír (SK) Giulia d´Or Lago Benea
22.11.2014 KV Mladá Boleslav Heidi Müller - Heinz (D) Channel Královský dar
23.11.2014 SV Mladá Boleslav Rolf Blessing (D) Zazziky Spice of African Gold

- 2013 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
05.01.2013 NVP Brno Svobodová Mlada Goofy Gold od Dennynky
02.02.2013 DUO CACIB Brno (Cruft´s k.) Luscott J. (GB) Xclusiv Model vom Adlerwappen
03.02.2013 DUO CACIB Brno Ten Cate M. (NL) Harriet at Ever After
30.03.2013 MVP České Budějovice E. Soltesz (A) Nyitramenti Forcible Argument
13.04.2013 NVP Ostrava Fiala Vladimír DaDa Beautiful from Graslic Hills
04.05.2013 MVP Praha Fialová Dana Nyitramenti Eusebio
11.05.2013 Klubová výstava Řepeč Andrea Zemánková (SK) Fill Královský dar
25.05.2013 MVP Litoměřice Redlicka Anna (PL) Born for Agara and African Gold
08.06.2013 Klubová výstava Chropyně Ivana Němečková Espérance Lago Benea
15.06.2013 NVP Klatovy Soukupová Monika Amore Gold Vorašif
29.06.2013 MVP Brno Levente M. (H) Highlight of Ever After
20.07.2013 MVP Mladá Boleslav Petkevica Beata (LV) Poker Face vom Old Tom
24.08.2013 NVP Mladá Boleslav Fialová Dana Time Will Tell African Gold
31.08.2013 Speciální výstava Ostrava Řehánek Petr Adieu Amour Ever After
07.09.2013 NVP Brno Milan Krinke Becomes To You Leawrey
21.09.2013 Klubová výstava Chropyně Polgar Andráš (PL) Diana in Silverblue z Dančí Louky
05.10.2013 MVP České Budějovice Gabriela Ridarčíková (SK) Aurelio Adore van Golden Nachtigal
02.11.2013 MVP Praha Soltesz Edith (A) Laveli Endzhel Eiffel Avalanch Bravo
03.11.2013 MVP Praha Němečková Ivana Born for Agara and African Gold
09.11.2013 KV Mladá Boleslav Angela Harvey (GB) Baroness Brena Ronna Bohemia

Starší ročníky nejsou upraveny do nového vzhledu stránek, budete tedy přesměrováni na ty staré. Děkujeme za pochopení!

 (Aktuálně nefunkční)

 

- 2012 -

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
04.11.2012 MVP Praha Vladimír Fiala Blue Moon Blue Della Cambianella
03.11.2012 MVP Praha Josef Matějek Buon Giorno New Marton
28.10.2012 SpV Mladá Boleslav Josef Matějek Wonderful Dream Windie of Kassiopeia
27.10.2012 KV Mladá Boleslav Dana Fialová Fuzzy and Blue od Dennynky
13.10.2012 MVP České Budějovice Mlada Svobodová Winning Game African Gold
29.09.2012 NVP Brno Josef Matějek Zaira Blue Vermiko
01.09.2012 Klubová výstava Chropyně Kochan Anna (PL) Espérance Lago Benea
25.08.2012 MVP Mladá Boleslav Mlada Svobodová Xclusiv Model vom Adlerwappen
14.07.2012 NVP Mladá Boleslav Vladimír Fiala Fill Královský dar
23.06.2012 MVP Brno Dana Fialová Fill Královský dar
30.06.2012 NVP Klatovy Korózs-Papp Judit Isolda Leawrey
02.06.2012 Klubová výstava Chropyně Vladimír Javorčík (SK) Espérance Lago Benea
26.05.2012 MVP Litoměřice Vladimír Fiala Ask An Answer from River Agara
06.05.2012 Klubová výstava Řepeč Marija Kavčič (SLO) Fill Královský dar
05.05.2012 MVP Praha Dana Fialová Fuzzy And Blue od Dennynky
14.04.2012 NVP Ostrava Leoš Jančík Espérance Lago Benea
31.03.2012 MVP České Budějovice Monika Soukupová Poker Face vom Old Tom
05.02.2012 DUO CACIB Brno M. Vermeire (B) Aurelio Adore van Golden Nachtigal
04.02.2012 DUO CACIB Brno Dana Fialová Firefly Ever After
07.01.2012 NVP Brno Josef Matějek Etien Gold od Dennynky

- 2011 -

(Kliknutím na název výstavy budete přesměrováni na starou verzi webu)

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
06.11.2011 Klubová výstava Praha Piia Enlund (FIN) Poker Face vom Old Tom
05.11.2011 MVP Praha Päivi Eerola (FIN) Time Will Tell African Gold
08.10.2011 MVP České Budějovice Soukupová Monika Winning Game African Gold
17.09.2011 NVP Brno Milan Krinke Ask An Answer from River Agara
10.09.2011 Sp. výstava Chropyně Misterka-Kluska Wiesława(PL) Mandane´s New Star to African Gold
27.08.2011 MVP Mladá Boleslav Fiala Vladimír Fill Královský dar
16.07.2011 NVP Mladá Boleslav Mrowiec Waldemar(PL) Fill Královský dar
25.06.2011 MVP Brno Svobodová Mlada Ask An Answer from River Agara
18.06.2011 KV H. Králové Tibor Havelka(SK) Feebee z Jasmínových hor
04.06.2011 NVP Klatovy Josef Matějek Arsenio from Sheep Range
22.05.2011 MVP Litoměřice Redlicka Anna(PL) Ask An Answer from River Agara
21.05.2011 NVP Litoměřice Andráš Polgár(PL) Cato Čin-Čin-Pet
15.05.2011 Klubová výstava Řepeč Korózs András(HU) Old Golden Gates Perfecta
14.05.2011 MVP Praha Josef Němec Fill Královský dar
07.05.2011 Klubová výstava Chropyně Andrea Zemánková (SK) Fill Královský dar
23.04.2011 MVP České Budějovice Josef Matějek African Gold Niarra
09.04.2011 NVP Ostrava Vladimír Fiala Ask An Answer from River Agara
06.02.2011 DUO CACIB Brno Leoš Jančík Dakhil al Bait od Mohtarów
05.02.2011 DUO CACIB Brno Vladimír Fiala African Gold Niarra
09.01.2011 NVP Olomouc Otakar Vondrouš Xclusiv Model vom Adlerwappen

- 2010 -

(Kliknutím na název výstavy budete přesměrováni na starou verzi webu)

 

Datum Výstava Rozhodčí Best of Breed
17.10.2010 Speciální výstava Praha Klaus Frankenberger (D) Xclusiv Model vom Adlerwappen
16.10.2010 Klubová výstava Praha Herald Steinmetz (D) Old Golden Gates Perfecta
09.10.2010 MVP České Budějovice Brenner Margit (AT) Purple Rain vom Haus Rosenpracht
25.09.2010 NVP Brno Josef Matějek X-Killer Noko Bohemia
11.09.2010 Klubová výstava Chropyně Anna Dzidt (PL) Xclusiv Model vom Adlerwappen
28.08.2010 MVP Mladá Boleslav Petkevica Beata (LV) Early Sunshine Hirundo
17.07.2010 NVP Mladá Boleslav Savicic Nebojsa (SRB) Fill Královský dar
19.06.2010 MVP Brno Fiala Vladimír African Gold Niarra
05.06.2010 NVP Klatovy Mlada Svobodová Ask An Answer from River Agara
22.05.2010 MVP Litoměřice Beradze Iuza (GE Red Gold Rosi vom Traumland Woblitz-See
15.05.2010 Klubová výstava Řepeč Jean - Paul Kerihuel (F) Empres Elfi Ronna Bohemia
08.05.2010 Klubová výstava Chropyně Tibor Havelka (SK) Of Course African Gold
01.05.2010 MVP Praha Barbka Novak (SLO) Ask An Answer from River Agara
24.04.2010 MVP České Budějovice Milan Krinke Xclusiv Model vom Adlerwappen
10.04.2010 NVP Ostrava Leoš Jančík Black Dollar Double Scotch
07.02.2010 DUO CACIB Brno Josef Matějek Black Dollar Double Scotch
06.02.2010 DUO CACIB Brno Fialová Dana Fill Královský dar
09.01.2010 NVP Olomouc Ivana Němečková One More Night African Gold



U výsledků uvádím fotografie psů umístěných na prvních místech. Fotografie jsou mé. V případě, že u některého z vítězných pejsků chybí fotka, znamená to, že jej nemám z žádné výstavy vyfoceného. Pokud je toto případ právě Vašeho pejska, můžete mi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zaslat jeho kvalitní fotografii v postoji (případně portrét) s uvedením autora fotografie a já fotku k pejskovi přidám a přidávat budu minimálně do doby, než jej na některé výstavě vyfotím sama.

Sepisování výsledků výstav je z mé vlastní vůle a věnuji se mu ve svém volném čase již osmým rokem. Vždy se snažím výsledky dodat na stránky co nejdříve. Bohužel se občas stane, že se někde vloudí nějaká chybička, ať už je to překlep ve jméně nebo špatně uvedený výsledek :o( Pokud si nějaké takové chybičky všimnete, budu ráda, když mě na ní upozorníte. Opět na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Víc očí víc vidí ;o)

Děkuji všem, kteří byli, jsou a budou ochotní mi s výsledky pomáhat! :o)