Momentálně žádná štěňátka nemáme.

Pokud se zadaří, rádi bychom na jaře 2024 odchovali první vrh od naší Exclusive Wow Effect Niarra.

V současné době vám však mohu doporučit chovatelskou stanici Ever After, kde nyní mají štěňátka po fence pocházející z našeho chovu.

Jedná se o vrh "J" Ever After ze spojení

Avenger Ever After x Ch. Dragon in the Sky Niarra

Tito dva poslední překrásní trikolorní kluci čekají na ty nejbáječnější páníčky, tak neváhejte a kontaktujte chovatelskou stanici.

jonathan ever afterjoker ever after

Odchov štěňátek v naší chovatelské stanici

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí do nových domovů nejdříve ve věku 8 týdnů. Jsou socializovaná, vymazlená nejen od nás, ale i od návštěv všeho věku, seznámena s ostatními psími členy rodiny a zvyklá na pobyt venku i v domě. Štěňátka řádně očkujeme a odčervujeme a necháváme prohlédnout veterinářem. Všechna štěňátka od nás jsou s průkazem původu a europasem, jsou čipovaná a mají vyšetření přinejmenším na dědičné oční vady. Majitel dostane ke štěňátku také kupní smlouvu, kterou mu poskytneme k nahlédnutí ještě před samotným odběrem štěňátka. U prodeje štěňátek si dáváme záležet na výběru těch nejlepších možných majitelů a trváme na vzájemném a přátelském kontaktu s majiteli po celý život štěňátka.

 

Rezervace štěňátka

Vzhledem k tomu, že nám opravdu není lhostejné, komu svěříme životy našich milovaných štěňátek a také kvůli špatným zkušenostem se zájemci o štěňátka jak u nás, tak i u jiných chovatelů, jsme se rozhodli pozměnit systém rezervací na štěňátka z naší chovatelské stanice. Nechceme tím zájemce odradit, ale naopak chceme mít větší jistotu, že svěřujeme štěňátko do těch správných rukou. Štěňátka nemíváme často, a když už je na tento svět přivedeme, tak chceme, aby měla spokojený život a proto je pro nás výběr vhodných páníčků, se kterými budeme i nadále v kontaktu, velice důležitý!

Zájemci o štěňátka nás mohou kontaktovat celoročně, nicméně předběžné rezervace neděláme. Zájemce bereme na vědomí, ale štěňátka rezervujeme teprve, až když jsou několik týdnů na světě, když už vidíme, jak rostou, jaké mají povahy, předpoklady, apod. V té době se už většinou známe o něco více i se zájemci, známe jejich nároky a plány, které se štěňátkem mají. Na základě těchto faktů se následně snažíme o to, aby se každé štěňátko dostalo k tomu správnému zájemci a aby zájemce získal přesně to štěňátko, které si vysnil. Pro zájemce o štěňátko máme proto připravený dotazník, ve kterém jsou otázky, které nás zajímají. Díky odpovědím pak snáze vybereme to pravé štěňátko pro konkrétního zájemce. Dotazník najdete ZDE.

K tomu, aby štěňátko bylo zarezervováno, je ještě potřeba uhradit zálohu ve výši poloviny kupní ceny štěněte. Po obdržení zálohy pošleme zájemci potvrzení o zaplacení. Pokud si zájemce následně rezervaci rozmyslí, vrátíme mu polovinu zálohy, ovšem jen v případě, pokud odstoupení od koupě proběhne nejpozději dva týdny před termínem odběru. To znamená, že část zálohy je vratná nejpozději do ukončení 5. týdne věku štěňátka. Pokud dojde ke zrušení rezervace z naší strany, vracíme zálohu v plné výši.

 

A na závěr ještě malé shrnutí, co všechno dostane nový majitel ke štěňátku z naší chovatelské stanice

  • Průkaz původu
  • Europas (očkovací průkaz), kde jsou zaznamenána všechna proběhlá očkování a odčervení
  • Kupní smlouvu, která slouží k ochraně všech tří stran – vaší, naší a štěňátka
  • Veterinární zprávu o aktuálním klinickém zdravotním stavu štěňátka
  • Certifikáty zdravotních vyšetření jako je např. DOV, MDR, DM, apod.
  • Potvrzení o platbě
  • Informace jak správně pečovat o štěňátko, jak a čím jej krmit a základní informace k výchově a výcviku
  • Dárečky a vhodné granulky pro první dny v novém domově
  • A v neposlední řadě také chovatelský servis, který kdykoliv rádi poskytneme v jakékoliv formě (rady, pomoc s výcvikem, úpravou srsti, vystavováním a mnoho dalšího).