Tvorba www stránek

Hermeti z Vlčí stepi

Narozena:   14.1.2004
Pohlaví:   fena
Zbarvení:   krémové
Výška:   58 cm
Chrup:   skus nůžkový, chybí P4 v levo dole
Zdraví:   DKK 3/2
Chovnost:   nechovná
Chovatel:   František Korda
Majitel:   Dušková Lucie

 

V1, CAJC 2x výborná 2 x Velmi dobrá Dobrá

Zkoušky ZOP • Canisterapeutické zkoušky

 

Tohle zlatíčko jsme si přivezli 17.4.2004, poté, co jsme se podle slov mého taťky jeli "jenom podívat" na štěňátka :-D Meggy se stala mým prvním psem a také prvním naším psem s průkazem původu, díky čemuž mě více zasvětila do chovu psů. Samotné uchovnění Meggy bohužel ale nevyšlo kvůli výsledku dysplazie kyčelního kloubu a tak jsme se společně věnovaly alespoň výcviku a canisterapii. Meggy je oproti dračici Saphirce těžký pohodář. Miluje však plavání, skákání do vody a aportování jako každý správný retriever. Je velmi společenská a oddaná, nekonfliktní mezi psy, avšak psí kluky si drží od těla. Meggy je poslušná, často ale také pěkná herečka, která s oblibou dělá, že neslyší ;o) Meggynka je miláček celé naší rodiny.

Meggynce byl v roce 2012 zjištěn zhoubný nádor, který byl odoperován. Zároveň byla Meggynka vykastrována. Na přelomu roku 2012/2013 přišla kvůli strachu z ohňostrojů o zub, P1 nahoře vlevo a nalomila si řezák, který později také vypadl. Zhruba od roku 2009 se jí v obou očích tvoří šedý zákal. Meggynce je dnes krásných třináct let a i když jí už zdravíčko neslouží tak, jako dříve, je to naše bojovnice, naše milovaná Meggynka :o)

 

FOTOGALERIE

[17]

Více fotografií

 

RODIČE

Otec

Gembek´s Knight of Music

DKK 0/0

CAJC, CAC, Výborný 3

Matka

Hena z Vlčích luk

DKK 0/0

Výborná 4

 

RODOKMEN

 

K9 rodokmen ZDE

 

VIDEA

Meggynky úspěch na výstavě, kde získala V1, CAJC v obrovské konkurenci 18 fen. Byla to Meggynky i moje první výstava, pořádně jsem ani nevěděla co mám dělat, alespoň že Meggynka byla hodná a nevymýšlela žádné blbůstky a tak nakonec naše premiéra dopadla úspěšně :)))